+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

GEMSS 2019 İçin Seçilen Mimarlar Beli Oldu

The Circle tarafından düzenlenen Genç Mimarlar Seçkisi’nin sonuçları ve sergide yer alacak olan 14 mimar, 2 Ağustos Cuma günü The Circle’da düzenlenen toplantıda ilan edildi.

Cami Tasarımı Fikir Yarışması Sonuçlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İller Bankası A.Ş. tarafından düzenlenen Cami Tasarımı Fikir Yarışması sonuçlandı.

Kepez Belediyesi Turgut Cansever Uluslararası Mimarlık Ödülleri Sonuçlandı

Mimar Turgut Cansever adıyla düzenlenen ödüllerin 2019 dönemi, 15 Mart Cuma günü gerçekleşecek panel ve ödül töreniyle sona erecek.

2017''''de En Çok İlgi Gören Yarışmalar

2017 yılında açılan 24 mimari yarışmadan en çok ilgi gören 5''''ini derledik.

Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Bitlis Valiliği İl Özel İdaresi tarafından, Ahlat ilçesi sınırları içinde yeni bir gençlik kampı tasarımının yapılması amacıyla açılan serbest, ulusal mimari proje yarışması sonuçlandı.

"Yarışma Yoluyla Mimarlık" Semineri

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi''''nin düzenlediği, Cihan Sevindik, Hakan Deniz Özdemir ve İlker İğdeli''''nin konuşmacı oldukları seminer, 9 Mart''''ta Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminer Salonu''''nda yapılacak.

28. Uluslararası Yapı ve Yaşam Kongresi

28. Uluslararası Yapı ve Yaşam Kongresi, "Yarışmaları Okumak" temasıyla 12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde Mimarlar Odası Bursa Şubesi Konferans Salonu''''nda gerçekleşecek. Bildiri göndermek için son tarih 20 Nisan.

10. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması

Arkitera Mimarlık Merkezi, genç tasarımcıların isimlerini ve tasarımlarını geniş bir kesime tanıtabilmesi amacıyla RAF Ürün Dergisi’nin Ocak 2016 sayısının kapağında yer almak üzere RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması’nı düzenliyor.

Cihan Sevindik

1986 yılında İstanbul'da doğdu.

2004 yılında Gebze Anadolu Lisesi’ ni bitirdi. 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladı. Katıldığı birçok ulusal ve uluslararası mimari proje yarışmasında çeşitli ödüller aldı. 2012 yılından beri çalışmalarına kurucusu olduğu OfficePAN bünyesinde devam etmektedir. 2014 güz döneminden beri farklı üniversitelerde tasarım stüdyolarında yarı zamanlı öğretim elemanı olarak görev yapmaktadır.

Projeleri