+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Kağıt Duvar Atölyesi // Paper Wall Workshop

İyi Tasarim / Good Design 2 kapsamında gerçekleşen atölyelerden Kağıt Duvar Atölyesi, 6-8 Ekim tarihlerinde İzmir Kültürpark'ta yapılacak. Atölye, başvurularınızı bekliyor.

Dilşad Aladağ

Adana Anadolu Lisesinden mezun oluşumun ardından İstanbul Teknik Ünivesitesinin Mimarlık Fakültesinde Mimarlık eğitimime başladım.

Mimarlık pratiğinde hangi yolda ilerleyeceğim konusunda yaşadığım karasızlık beni eğitimim süresince farklı pratiklerele tanışmaya teşvik etti. 2013 ten bugüne  fotoğraf sanatçısı Ali Taptık’ın asistanlığını yapmaktayım. 2014 yılında Salt Programlama küratörlerinden Meriç Öner’in Yazlık: Şehirlinin Kolonisi sergisinde asistanı olarak çalıştım. Son olarak 2015’te, PATTU ile YAP- İstanbul Modern koordinatörlüğünde seçilmiş olan Katı Olan Her Şey projesinde çalıştım. 2014 yazında Yhasibey Grafik Tasarım Workshopuna katıldım. 2015 Haziranından bugüne de Plankton Project ekibinin bir parçasıyım. Bunların yanı sıra mimarlık yarışmalarından kazandığım 2 adet ödül bulunmakta. İlki 2014 yılı Can Alüminyum Öğrenci Yarışmasında kazandığım 1. lik ödülü, ikincisi ise 2015 yılı Cuhadaroğlu Alüminyum Öğrenci Yarışmasında kazandığım mansiyon ödülüdür.

Projeleri