+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Çuhadaroğlu Alüminyum 2015 Öğrenci Proje Yarışması Sonuçlandı

Çuhadaroğlu Alüminyum tarafından düzenlenen Çuhadaroğlu Alüminyum 2015 Gözlem Yapısı Öğrenci Proje Yarışması'nın sonuçları açıklandı.

Kağıt Duvar Atölyesi // Paper Wall Workshop

İyi Tasarim / Good Design 2 kapsamında gerçekleşen atölyelerden Kağıt Duvar Atölyesi, 6-8 Ekim tarihlerinde İzmir Kültürpark'ta yapılacak. Atölye, başvurularınızı bekliyor.

"Bizim Gördüğümüz Bir Boşluk Vardı ve O Boşluğa Müdahale Etmek İstedik..."

Genç ekip Plankton Project ile bugüne kadar yaptıkları projelerini ve ileriye yönelik hedeflerini konuştuk.

Dilşad Aladağ

Adana Anadolu Lisesi'nden mezun oldu, ardından İstanbul Teknik Ünivesitesi Mimarlık Fakültesi'nde mimarlık eğitimine başladı.

2013'ten bugüne  fotoğraf sanatçısı Ali Taptık’ın asistanlığını yapıyor. 2014 yılında Salt Programlama küratörlerinden Meriç Öner’in Yazlık: Şehirlinin Kolonisi sergisinde asistan, son olarak 2015’te, PATTU ile YAP- İstanbul Modern koordinatörlüğünde seçilmiş olan Katı Olan Her Şey projesinde çalıştı. 2014 yazında Yahşibey Grafik Tasarım Workshopu'na katıldı. 2015 Haziranından bugüne de Plankton Project ekibinin bir parçası. Bunların yanı sıra mimarlık yarışmalarından kazandığım 2 adet ödül bulunuyor. İlki 2014 yılı Can Alüminyum Öğrenci Yarışması'nda kazandığı 1.'lik ödülü, ikincisi ise 2015 yılı Cuhadaroğlu Alüminyum Öğrenci Yarışmasında kazandığı mansiyon ödülü.

Projeleri