+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

GLC Buluşmaları''''nda Konut Konuşuldu

Grohe Türkiye ile Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğinde düzenlenen GLC Buluşmaları''''nın üçüncüsü 27 Ekim Perşembe akşamı Grohe Live Center''''da yapıldı.

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları''''nın Gündeminde Şimdi de Konut Var

GL!C (GROHE Live!Center)''''da yapılan etkinlik dizisinin 27 Ekim''''deki üçüncü ayağında, konut tasarımı denince akla ilk gelen isimler güncel projelerini dinleyiciler ile paylaşacaklar.

TAGO Mimarlık Tatsuya Yamamoto''''yu Anıyor

TAGO Mimarlık, ölümünün 5. yılında Tatsuya Yamamoto''''yu anıyor.

Şehre Yeni Bir İkon

13 Ekim 2012 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda 22. kez düzenlenen ARKİV Buluşması, Dumankaya İkon''''da Gökhan Aktan Altuğ eşliğinde yapıldı.

Mimarın Masası

Aslan yattığı yerden, çalışan da masasından belli olur.

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları-03: Konut

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları''''nın üçüncüsü, "Konut" üst başlığıyla 27 Ekim''''de GROHE Live! Center Istanbul''''da yapılacak.

Çuhadaroğlu Alüminyum 2014 Öğrenci Proje Yarışması

Bu yıl onbirincisi düzenlenecek Çuhadaroğlu Alüminyum 2014 Öğrenci Proje Yarışması için son teslim tarihi 15 Eylül 2014.

RAF Yapı Malzemesi Ödülü 2011

RAF Yapı Malzemesi Ödülü 2011''''in son başvuru tarihi 1 Kasım 2011''''e kadar uzatıldı.

"Ülkemizde Popüler Mimarlık Hakim"

TAGO Mimarlık''''ın kurucularından Gökhan Aktan Altuğ''''u ofisinde ziyaret ederek, kendisiyle bir söyleşi gerçekleştirdik.

Gökhan Aktan Altuğ

1966'da Eskişehir'de doğdu. 1987'de İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu.

1987-93 yılları arasında, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Bilgisi Anabilim Dalı'nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1991'de, İTÜ Mimarlık Fakültesi Bina Bilgisi Anabilim Dalı'nda yüksek lisans çalışmasını tamamladı. Bu süre içerisinde çeşitli alanlarda proje üretti ve Anadolu'nun çeşitli kentlerinde eserler bıraktı. 1995'te, Tatsuya Yamamoto ile Tago Mimarlık Şirketi'ni kurdu.