+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

GLC Buluşmaları'nda Konut Konuşuldu

Grohe Türkiye ile Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğinde düzenlenen GLC Buluşmaları'nın üçüncüsü 27 Ekim Perşembe akşamı Grohe Live Center'da yapıldı.

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları'nın Gündeminde Şimdi de Konut Var

GL!C (GROHE Live!Center)'da yapılan etkinlik dizisinin 27 Ekim'deki üçüncü ayağında, konut tasarımı denince akla ilk gelen isimler güncel projelerini dinleyiciler ile paylaşacaklar.

Gönye Proje Tasarım A'Design Award 2015'te Ödüle Layık Görüldü

Gönye Proje Tasarım, tüm tasarım ve projelendirmesini gerçekleştirdikleri otomotiv firması için inşa edilen ofis projesiyle İtalya'da düzenlenen A' Design Award & Competition'da ödüle layık görüldü.

Mekan 2018 / İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması

İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından 5. kez düzenlenen "İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması"na proje teslim tarihi 1 Ekim 2018.

Gönül Ardal

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayıp çeşitli mimarlık firmalarında iç mimar olarak çalıştı.

Soyak Olympiakent örnek daireleri ile başlayan markalı konut projeleri konusundaki çalışmalarını diğer başarılı projeleri olan Platfom Merter, 5. Levent gibi iç mimarisi ile ses getiren projeler takip etti.

Mimar Yelin Evcen ile birlikte kurdukları Gönye Proje Tasarım firmasında, “Sign of the city” ödülü alan “Nidapark Beşiktaş” gibi butik projelerden, “Bahçetepe İstanbul” gibi binlerce konutlu büyük çaplı projelerin daireleri ve ortak alanları dahil tüm iç mimari tasarımını üstlenerek yüze yakın projenin iç mimarisine imza atmışlardır. “Sampa Otomotiv” ofis binası ve “Sembol İstanbul” satış ofisi tasarımları, “A Design Awards” yarışmasında ödüle layık görülmüştür.