+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

MimarcaCAM''''ın Dördüncüsü TSMD Mimarlık Merkezi’nde Yapıldı

Türk Serbest Mimarlar Derneği ve Şişecam Düzcam iş birliği ile dördüncüsü gerçekleşen MimarcaCAM etkinlik serisinde, camın tasarımdaki gücü ve etkileri farklı konu başlıklarında tartışılmaya devam ediyor.

GL!C Buluşmaları 04''''te İşleyen Mekanlar Konuşuldu

Grohe Türkiye ile Arkitera Mimarlık Merkezi iş birliğiyle düzenlenen GL!C Buluşmaları''''nın dördüncüsü 1 Kasım Perşembe akşamı Grohe Live Center’da yapıldı.

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları-04: İşleyen Mekanlar

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları''''nın dördüncüsü, "İşleyen Mekanlar" üst başlığıyla 1 Kasım''''da GROHE Live! Center Istanbul''''da yapılacak.

Mimari Ustalık Sınıfları - Yapı Fuarı 2019 - İç Mimari Ürün Grubu

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 18-21 Haziran tarihlerinde dört gün boyunca malzeme firmalarının standına yapılacak ziyaretle ve usta mimarlar - mühendislerle söyleşiyi içeren özel bir program hazırladı.

ArchIST Awards For Interior Design

Yarışmaya başvuru için son tarih 15 Şubat 2018.

"İnsanlar ancak görev ve sorumluluk verildiği takdirde potansiyellerini açığa çıkartabiliyor"

Tuna ile Ofis Sohbetleri''''nin yeni konuğu Görkem Volkan Design Studio''''nun kurucusu Görkem Volkan.

Görkem Volkan

Mimarlık eğitimine sırasıyla New York Pratt Institute ve Yeditepe Üniversitesi'nde devam eden Görkem Volkan, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu.

Mezuniyetinden sonra Lübnan'da bulunan Nabil Gholam Architects'te çalıştı. Bu ofiste Katar ve Dubai'deki birçok karma yapının tasarım koordinatörlüğü görevini üstlendi.

2006 yılında GVDS’yi kuran Görkem Volkan, çeşitli ölçeklerde mimari konsept geliştirmenin yanı sıra ağırlıklı olarak büyük ölçekli ticari ve konut alanlarının iç mimari tasarım ve uygulama projelerini üstlenmektedir.