+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 3. Yılında

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin Yarışmayla Yap projesi kapsamında düzenlediği Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor etkinliklerinin üçüncüsü 1 Nisan Cumartesi günü Levent Kaleseramik Binası Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonu’nda yapılacak.

Sivas Kızılırmak Köprüsü Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Toplam 107 adet projenin teslim edildiği yarışmanın sonuçları açıklandı.

EXPO Kulesinde Sona Yaklaşılıyor

EXPO 2016''''nın açılışına az bir süre kala, Nita Mimarlık tarafından tasarlanan EXPO kulesinin inşaatı tamamlanma aşamasında.

Expo 2016 Antalya Expo Kulesi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

20-22 Haziran 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen jüri toplantısında 52 proje değerlendirildi.

“Gözlem Kulesinden Ziyade Şehir İçin Simge Olacak Yapıyı Tasarlamak İstedik”

Açılışa gün sayan EXPO 2016 Antalya Kulesi''''nin tasarım ve uygulama sürecini mimarları Zeynep Melike Atay Kızıltaş ve Serdar Kızıltaş''''la konuştuk.

Serdar Kızıltaş

1987 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Lisesi'nin ardından 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde mimarlık eğitimine başladı.

2009 yılında bölümünden mezun olan Kızıltaş  2010-2014 yılları arasın-da Tago Mimarlık Bürosu'nda çalıştı . Ulusal ve uluslar arası alanda birçokworkshop ve yarışmaya katılarak çeşitli dereceler elde eden Kızıltaş 2014 yılından bu yana mesleki çalışmalarını kurucusu olduğu  Nita Mimarlik İnş. Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, ortağı Zeynep Melike Atay Kızıltaş ile birlikte sürdürmektedir. Ayrıca Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde misafir öğretim görevliliği yapmıştır.