+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Team Fores'ten Finans Merkezi Bölgesinde Ofis Tasarımı

Team Fores tarafından tasarlanan DRS Ofis, Ümraniye ve Ataşehir arasında gelişmekte olan finans merkezi bölgesinde inşa edilecek.

Teamfores Mimarlık'tan Sürdürülebilir Otogar Projeleri

Konsept tasarımı TeamFores Mimarlık ile Vittorio Grassi é Partners tarafından geliştirilen ve "köklü bir kent dokusu içerisinde geleceği yansıtan mimari" anlayışıyla tasarlanan otogar yapıları Muğla ve ilçelerinde yükselmeye hazırlanıyor.

Arkitera Ödülleri ARKIMEET 2014'te Sahiplerini Buldu

Her yıl Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen gelenekselleşmiş Arkitera Ödülleri, ARKIMEET 2014'te sahiplerini buldu.

Mimarlardan Satranç Tasarımları

8 genç mimar Jai and Jai Gallery sergisi için satranç tasarladı. Türkiye'den Team Fores ekibinin satranç tasarımını da haberimize dahil ederek sizlere güzel bir koleksiyon sunuyoruz.

Mimarın Masası

Aslan yattığı yerden, çalışan da masasından belli olur.

RAF Yapı Malzemesi Ödülü 2014

Son başvuru tarihi 17 Ekim 2014.

Serter Karataban

1975 yılında Muğla'da doğdu.

Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesinin ardından, Yeditepe Üniversitesinde, projelerinde ve hayatında çok etkili olan felsefe eğitimi aldı. 1997 yılında kurduğu Fores Mimarlık bünyesinde mimari ve içmimari çalışmalarının yanı sıra, 2011 yılında İngiltere'de Best Practice seçilen 17-24 yaş arası üniversite öğrencilerinin yeme-içme alışkanlıklarının yeniden yorumlandığı Foodbreak projesi sonrasında, projelerinde kullanılan tüm ürün ve mobilyalar, sadece profesyonel bir ekiple birlikte hayata geçirdiği kendi tasarımlarıdır.