+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Kepez Belediyesi Turgut Cansever Uluslararası Mimarlık Ödülleri Sonuçlandı

Mimar Turgut Cansever adıyla düzenlenen ödüllerin 2019 dönemi, 15 Mart Cuma günü gerçekleşecek panel ve ödül töreniyle sona erecek.

Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Bitlis Valiliği İl Özel İdaresi tarafından, Ahlat ilçesi sınırları içinde yeni bir gençlik kampı tasarımının yapılması amacıyla açılan serbest, ulusal mimari proje yarışması sonuçlandı.

Osmangazi Belediyesi Çekirge Meydanı Mimari, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Tasarımı Yarışması Sonuçlandı

Osmangazi Belediyesi''''nin kamusal alan - açık alan ilişkilerini arttırarak kentsel yaşam kalitesine katkı sağlamak amacıyla açtığı iki aşamalı yarışma sonuçlandı.

19 Mayıs İzleği Kentsel Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kentsel tasarım yarışmasının sonuçları açıklandı:

Yarımayla Yapanlar Buluşuyor 2017 - 1. Oturum

Yarımayla Yapanlar Buluşuyor 2017''''de, 2016 yarışmalarını kazananların yaptığı sunumlara yer verildi. Her bir sunum için ayrılan 10 dakikalık sürede, proje sahipleri kısaca projelerinden ve süreçte gelinen aşamadan bahsetti.

Zeynep Canan Aksu

1988 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında Gülizar ve Zeki Obdan Lisesi’ni bitirdi.

2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde lisans eğitimini, 2012 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Ana Bilim Dalı Mimarlık Programı'nda yüksek lisansını tamamladı. Katıldığı birçok mimari proje yarışmasında çeşitli ödüller aldı. 2018 yılından itibaren Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmakta.