+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Yarımayla Yapanlar Buluşuyor 2017 - 1. Oturum

Yarımayla Yapanlar Buluşuyor 2017'de, 2016 yarışmalarını kazananların yaptığı sunumlara yer verildi. Her bir sunum için ayrılan 10 dakikalık sürede, proje sahipleri kısaca projelerinden ve süreçte gelinen aşamadan bahsetti.

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 3. Yılında

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin Yarışmayla Yap projesi kapsamında düzenlediği Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor etkinliklerinin üçüncüsü 1 Nisan Cumartesi günü Levent Kaleseramik Binası Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonu’nda yapılacak.

Yarışma Projesi Hangi Noktaya Kadar İlerler?

5 Kasım Cumartesi günü yapılan Efeler Belediyesi Hizmet Binası Yarışması kolokyumu, yarışmacılar ve jürinin karşılıklı olarak birbirlerine yönelttikleri sorular, program eleştirileri ve jürinin değerlendirme yöntemleri üzerinden ilerledi.

Efeler Belediyesi Hizmet Binası Yarışması Sonuçlandı

Efeler Belediyesi tarafından 9 Ağustos'da ilan edilen belediye hizmet binası yarışması sonuçlandı.

Muratpaşa Gösteri Merkezi’nde İhaleye Doğru

Muratpaşa Belediyesi'nin internet sitesindeki habere göre ihale öncesinde yapılan son toplantıda yarışmayla elde edilen projenin uygulanmasına ilişkin esaslar ele alındı.

Zeynep Canan Sevindik

1988 yılında İstanbul‘da doğdu.

2006 yılında Gülizar ve Zeki Obdan Lisesi’ni bitirdi. 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Ana Bilim Dalı Mimarlık Programında yüksek lisansını tamamladı. Katıldığı birçok ulusal ve uluslararası mimari proje yarışmasında çeşitli ödüller aldı. 2014 yılından beri çalışmalarına ortağı olduğu OfficePAN bünyesinde devam etmektedir.