Pin It

SANALarc Mimarlık, Araştırma ve Kentsel Tasarım

SANALarc, ''yer''lerin benzersiz karakterlerinin, teknoloji, sanat ve sosyal hayat ile nasıl iç içe geçtiğini; insanların hayal gücünü harakete geçiren ve yaşam kalitesini artıran, kendine özgü ve etkileyici mekanların nasıl oluştuğunu keşfetmeye çalışır.

Stüdyonun aktif ve etkili araştırmalarının temeli, birlikte haraket eden ve etkin bir iletişim ağı oluşturan yaratıcı zihinler, mühendis, yatırımcı ve liderlerden oluşan profesyonel çekirdek ekibine dayanır.

ŞANALarc''ın kurucu ortaklarının odak noktası bilgi toplulukları, kültür organizasyonları, kamusal alan, eğitim yapıları ve kentsel dolgu gibi geniş bir yelpazeye yayılır. Stüdyonun tasarım ekibi, her yapılı çevrenin kendi bağlamında niteliklerini arttırmak adına müşteriler ile işbirliği içinde çalışarak; sürdürülebilir tasarım ilkeleri, malzeme ve geometrik ifade, kaynak ve inşaat sektöründeki yerel bilgiyi paylaşma yöntemiyle yol alır. Yerel ve küresel bağlamda fikir alışverişine uygun bir ortam olan stüdyo, kent üzerine araştırmaya, eleştirel fakat iyimser bir bakış açısıyla inşa etmeye devam etmektedir.


Harita