+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2018 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2018 yılında inşaatı tamamlanan 67* adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 45 mimari, 10 iç mekan, 5 geçici strüktür, 6 kentsel tasarım/peyzaj ve 1 restorasyon/yeniden işlevlendirme projesi yer alıyor.

Aykut Köksal ile Mimarlık Söyleşilerinin Sıradaki Konuğu: Erginoğlu-Çalışlar

Aykut Köksal ile söyleşinin konukları, renkli mimarlıklarıyla Erginoğlu-Çalışlar ikilisi oldu.

Türkiye''''nin Ürün Dergisi RAF''''ın Şubat Sayısı Çıktı!

RAF Ürün Dergisi, 2019 yılından itibaren yenilenen yayın takviminin ardından Şubat sayısı ile okurlarını en yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor.

Yemeksepeti.Ofis: Bir Vizyonun Mimari Anatomisi

Yemeksepeti''''nin geçtiğimiz yıl Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık ile beraber hayata geçirdiği Yemeksepeti Park ofisi kitaplaştırıldı. Yemeksepeti''''nin yıllar içerisindeki dönüşüm hikayesinin sunulduğu kitap YEM Yayın''''dan çıktı.

ARKIV''''de 2018

Arkiv.com.tr''''de geçtiğimiz sene boyunca yayınlanan projeler, mimarlar ve ofisler ile ARKIV''''de 2018''''i değerlendirdik.

"Mimaride Görünmeyen: Çağdaş Türk Mimarisinde Görselleştirme" Sergisi

Türkiye''''nin yapılı çevresinin oluşumuna katkıda bulunan mimar ve tasarımcıların önemli eserlerini bir araya getiren "Mimari''''de Görünmeyen: Çağdaş Türk Mimarisinde Görselleştirme" sergisi, İstanbul''''dan sonra ilk kez İzmir''''de düzenleniyor.

“Ortaköy Nasıl Kurtulur?” Paneli

Norm Mimarlık ve Erginoğlu & Çalışlar tarafından düzenlenen “Ortaköy Nasıl Kurtulur?” paneli, 11 Kasım Cuma günü saat 19:00''''da Norm Mimarlık Ofisi''''nde yapılacak.

"Jenerasyonlar Değişiyor, Değiştikçe İş Yapma Şekilleri de Değişiyor"

Tuna ile Ofis Sohbetleri''''nin yeni konuğu Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık''''ın kurucu ortağı Kerem Erginoğlu.

Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık

1993 yılında Kerem Erginoğlu ve Hasan Çalışlar tarafındankurulan Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık, mimarlık, kurumsalkimlik ve kentsel tasarım alanlarında projeler geliştirmekte,uygulama ve kontrol yapmaktadır.

Harita