+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2018 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2018 yılında inşaatı tamamlanan 67* adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 45 mimari, 10 iç mekan, 5 geçici strüktür, 6 kentsel tasarım/peyzaj ve 1 restorasyon/yeniden işlevlendirme projesi yer alıyor.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2017 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2017 yılında inşaatı tamamlanan 51 adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 31 mimari proje, 10 iç mekan, 5 yerleştirme/geçici strüktür, 4 renovasyon/yeniden işlevlendirme ve son olarak 1 adet kentsel tasarım/peyzaj projesi yer alıyor.

Motto Mimarlık’a World Architecture Community Awards’dan İki Ödül!

Motto Mimarlık tarafından tasarlanan "Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük Ek Binası" projesi World Architecture Community tarafından verilen ödüllerde, 26. proje döngüsünde iki ödüle layık görüldü.

World Architecture Community 25. Dönem Ödülleri''''nin Sahipleri Açıklandı

World Architecture Community Ödülleri’nin 25. dönemi geçtiğimiz günlerde sonuçlandı.

"Yapacağınız Mesleğin Eğitimini Uygulayarak Alamıyorsanız Burada Bir Sorun Var Demektir"

Motto Mimarlık kurucu ortakları Heves Beşeli ve Onur Özkoç ile bir araya gelerek projeleri üzerinden eğitim yapıları, Türkiye''''de mimarlık eğitimi ve disiplinler arası çalışma konularını konuştuk.

Motto Mimarlık

2012'de Ankara'da kurulan MOTTO, yapı tasarımının ve kullanımının her aşamasında tasarım ve danışmanlık hizmeti veren mimar, mühendis, tasarımcı ve akademisyenlerden oluşan disiplinler arası bir tasarım stüdyosudur.

Farklı ölçek ve kullanımlardaki yapılar üzerine kazandıkları kapsamlı birikimleri ile, işlev tasarımı, konsept geliştirme, uygulama projeleri ve dokümantasyon, denetim ve danışmanlık alanlarında, yapının ilk fikir aşamasından kullanımına kadar tüm evrelerini kapsayan, bütüncül hizmetler sunmaktadırlar.


Harita