+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
İlgili Projeler

Uğur Çadırcı İnşaat Satış ve Yönetim Ofisi

Baba Mimarlık tasarım ekibi tarafından Mart 2012'de başlatılan çalışmalar, Nisan 2013'te tamamlanarak nihai kullanıcı ile buluştu.

Uğur Çadırcı İnşaat Satış ve Yönetim Ofisi, kendi bölgesinde adından oldukça söz ettiren bir yapı hayali ve heyecanı ile ortaya çıkıyor.

Önerilen proje, işveren, çalışan ve Baba Mimarlık tasarım ekibinin bölgenin klasik yapısından bir adım sıyrılan ama kesinlikle kopmayan, yenilikçi ve dinamik bir çalışma ortamı ortaya çıkarmak istemesi ile şekilleniyor. Bu sebeplede şu anki zaman diliminde en modern malzemelerin bir araya gelmesi ile proje hayata geçiriliyor.

Dış cephede özgün mimari anlayışın,modernlikle uyumu Seranit Yapı Grubu'nun Misto Granit Porselen taşı ile sağlanıyor. Dış cephe, bina girişi ve iç mekan zemini aynı dilde tüm projeye yayılıyor.

Ferah ve kontrol edilebilir cam bölücüler ile oluşturulan mekanlar, şirketin şeffaf yüzünü simgeliyor. İç dekorasyonda seçimler yine önde gelen markaların fonksiyonel ve estetik ürünlerinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş.

Uğur Çadırcı İnşaat Satış ve Yönetim Ofisi,1.250 m2'lik kullanım alanı içerisinde,yönetici ofisleri, toplantı salonları, çalışan ofisleri, muhasebe departmanı, satış ve pazarlama departmanı, mimari grup çalışma ofisleri, hobi alanları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, soyunma odaları, yemekhane, mescit, berber salonu, kapalı otopark barındırıyor.

Künye
Proje Yeri: Şanlıurfa
Proje Tipi: Mağaza / Showroom
İşveren: Uğur Çadırcı İnşaat
İç Mekan Projesi: Baba Mimarlık
Proje Başlangıç Yılı: 2012
Proje Bitiş Yılı: 2013

Pin It
Mimarlık Ofisi
Mimar

Ece Ceylan Baba

Mehmet Baba

Baran Demiral

Emre Sarıkadıoğlu