+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2016 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2016 yılında inşaatı tamamlanan 49 adet projenin seçildiği Türkiye Mimarlık Yıllığı'nda bu yıl, 25 mimari proje, 12 iç mekan, 5 kentsel tasarım / peyzaj ve 7 restorasyon / yeniden kullanım projesi yer alıyor.

RAF Ürün Dergisi'nin Mart Sayısı Çıktı!

Türkiye'nin ürün dergisi RAF'ın 67. sayısı çıktı. Mart sayısında proje bölümünde Ergün Mimarlık tarafından tasarlanan Mermerler Plaza inceleniyor. Kapak tasarımı ise Ömer Yılmaz'a ait.

Antakya'ya 150 milyon dolarlık yeni AVM geliyor

Tahincioğlu, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığındaki Dost İnşaat, Antakyalıların sosyalleşmesini sağlayacak yeni bir AVM projesine başlıyor. 150 milyon $'a yapılacak proje 2 bin kişiye istihdam sağlayacak.

Tahincioğlu Gayrimenkul’den 120 Milyon Dolarlık Ofis Projesi

Ticari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Göztepe’de 120 milyon dolar yatırım değeriyle A plus ofis projesi “Nidakule Göztepe”yi hayata geçiriyor.

ARKİV Seçkileri 2008 ve 2009 Sonuçlandı

Arkitera Mimarlık Merkezi'nin, Türkiye'deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri projesinin sonuçları belli oldu.

"Kentin Bir Parçasını Genel Kullanıma Açabilme İhtimali Varken Kapatmak Çok Egoistçe Bir Tavır"

İnşa halindeki yapıların mimarlarıyla, projenin tasarımından teslim aşamasına kadar bütün bir süreç hakkında söyleştiğimiz İş Üstünde serimize İstanbul Kozyatağı'ndaki Mermerler Plaza binasını tasarlayan Ergün Mimarlık'la devam ediyoruz.