İlgili Projeler

Gri Creative Ofisi İç Mekan Projesi

Kozyatağı’nda plaza içinde 600 m2 alanda planlanan Gri Creative Ofisi, açık ofis, eğlence ve sosyal alan çevresinde konumlanan bir yapıya sahip.

Pelin Güley İç Mimarlık, projeyi anlatıyor:

Ofisin çekirdeğini oluşturan 46 kişilik açık ofis alanında, çalışmayı eğlenceli bir eyleme dönüştürmek, yaratıcılığın ve üretimin, sosyalleşmeden beslendiği gerçeği ile çalışma ve sosyal alan bölümü aynı mekânda kurgulandı.

Sol bölüm, açık ofis alanına hâkim, 3 kişilik yönetici odası, müzik odası, muhasebe ve şirket için yer alan Hotel Partner ofisi ile 4 adet çalışan tuvaleti için, Sağ bölüm ise toplantı odaları, karşılama, bekleme, mutfak ve müşteri tuvaletleri için planlandı. Mekânın çekirdeğini oluşturan sosyal alan da bar, bar masaları, Playstation oyun alanı, 4 canlı renkte, her biri 4 kişilik özel loca bölümü yer alıyor.

Orta alan, istendiğinde aydınlatma ve müzik sistemi ile disko alanına dönüştürülebiliyor. Orta alana açılan 10 kişilik toplantı odası içinde yer alan toplantı masası, uzun toplantı saatlerini biraz eğlenceli kılmak   için bilgisayar parçalarının yer aldığı bir zemin üzerinde tasarlandı.          

Gri Creative Ofisi, yenilikçi, farklı ve genç kimliği ile zevkle çalıştığımız projeler arasında yer alıyor.

Harita
Künye
Proje Yeri: Kadıköy, İstanbul
Proje Tipi: Ofis
Proje Tipi Grubu: Ticari
İşveren: Gri Creative
Ana Yüklenici: Pelin Güley İç Mimarlık
Mekanik Projesi: Çiçek İnşaat
Elektrik Projesi: Resaş Elektrik
Akustik Projesi: Aktav Akustik
Fotoğraf: Odiphoto, Süreyya Yılmaz Dernek
Proje Başlangıç Yılı: 2016
Proje Bitiş Yılı: 2016
İnşaat Başlangıç Yılı: 2016
İnşaat Bitiş Yılı: 2017
Toplam İnşaat Alanı: 600 m²

Pin It
Mimar

Pelin Güley

Halit Kartal