Ofisin Diğer Projeleri
İlgili Projeler

Cigna Finans Emeklilik Genel Müdürlüğü

Misyonunu "Her an bir vaade, bir müşteriye, bir aileye ilham vermek ve yaşamlarını iyileştirmek" olarak tanımlayan Cigna Finans Emeklilik'in yeni ofisi, bu anlayışın bir uzantısı olarak kurgulandı.

Cigna çalışanlarına ve ziyaretçilerine doğanın içinde oldukları hissi veren mekânları, şeffaf kurgusu ve akışkan planı ilham vermek üzere yaratılırken, aydınlatma tasarımından malzeme seçimlerine detaylar şık ve zarif bir ofis ortamı sağlamayı gözetiyor. İstanbul Ataşehir'deki Palladium Kulesi'nde yer alan ve 3 kata yayılan yeni ofiste yeşil balkonlar, dinlenme alanları, konsantre çalışma odaları gibi farklı mekânlar, 300'ü aşkın Cigna çalışanının her birinin istediği an, istediği yerde çalışmasına imkân sunuyor.

Farklı mekânların birbiri ile bağlantılı olduğu, akışkan bir yerleşime sahip tasarımda açık planlı çalışma alanlarının yanı sıra çeşitli büyüklük ve özellikte toplantı odaları, dinlenme ve rahat çalışma alanları, yoğun konsantrasyon sağlayıcı çalışma alanları gibi seçme özgürlüğü sağlayan mekânlar yaratılmıştır. Aydınlatma tasarımı ile verimli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratılmış, çevreci bir ofis ortamı yaratılmasına katkıda bulunulmuştur.

 

Harita
Künye
Proje Yeri: İstanbul, Ataşehir
Proje Tipi: Ofis
Proje Tipi Grubu: Ticari
İşveren: Cigna Finans Emeklilik
İnşaat Bitiş Yılı: 2015
Toplam İnşaat Alanı: 3,300 m²

Pin It
Mimarlık Ofisi
Mimar

Gürhan Bakırküre

Doruk Soyal

Gönül Karahan

Mehmet Ay

Mine Gürleyik Barlak