Ofisin Diğer Projeleri
İlgili Projeler

Onur Group Via Twins Ofisi

1.500 metrekarelik bir alana oturan ofis katı escapefromsofa tasarım ekibi tarafından projelendirilip, tasarım, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri verilmiş.

Tasarımcıları, projeyi anlatıyor:

Farklı dokuların iç içe geçtiği ferah karşılama alanında ilk göze çarpan, yekpare mermer plakalardan tasarlanan karşılama bankosu. Duvarlardaki, hasır çıtalı, natürel ceviz kaplama paneller, siyah çelik çerçeveli kapılar, cam bölmeler, brüt beton zemin kaplamalar, geometrik desenli karo halılar, yapı ve dekorasyon malzemelerindeki güncel seçki, modernist ve zarif mekân kurgusu bütün mekânlarda öne çıkıyor.

Açık ofislerde ve toplantı odalarında duvarlarda nişler oluşturuldu, dosya dolapları çıtalı ahşap kaplamaların içlerine yerleştirildi, derli toplu çalışma alanları yaratıldı, karşılıklı kullanılan beyaz lake panellerle yaratılan kontrastla mekân kullanımları birbirlerinden ayrıştırıldı.   100 metrekarelik yönetici odaları için özel tasarlanan sağlam karakterli kübik çalışma masaları, ikonik aydınlatmalar, ikonik ürünler ve escapefromsofa’nın ürün kartelasından seçilen ve ihtiyaca göre yorumlanan tamamlayıcı mobilyalarla dekore edildi.

Harita
Künye
Proje Yeri: Ankara, Çankaya
Proje Tipi: Ofis
Proje Tipi Grubu: Ticari
İşveren: Onur Group Onur Taahhüt Şirketler Grubu
Proje Başlangıç Yılı: 2017
Proje Bitiş Yılı: 2017
İnşaat Başlangıç Yılı: 2017
İnşaat Bitiş Yılı: 2017
Toplam İnşaat Alanı: 1,500 m2

Pin It
Mimarlık Ofisi
Mimar

Mahmut Kefeli

Kerem Erçin

İdil Hamarat

Alper Değer