Ofisin Diğer Projeleri
İlgili Projeler

Odeabank

"i-am" deneyim tasarımcılarının yaklaşımıyla hayata geçirilen Odeabank şubeleri özgün mimarisi müşterilerine bankacılık anlayışındaki şeffaflık, güvenilirliğini ve samimiyeti bir bütün olarak ortaya koyuyor.

Tüm perakende, ticari ve kurumsal bankacılık hizmetlerinin en son teknolojik uygulamalarla sunulduğu şube konsept tasarımında, müşterilerin bireysel ilgi ve istekleri ön planda tutularak, onlara kendini özel hissettirecek bir şube vaad ediliyor. Şubenin konsept tasarımında bekleme alanı için getirilen yenilikler de dikkati çekiyor. Müşteriler için belki de en sıkıntılı geçen bekleme süreci yenilikçi tasarım fikileriyle artık eğlenceli hale geliyor. Kullanıcılara açık i-pad'ler, dev ekranlardan internete ve tüm banka hizmetlerine kolayca ulaşılabilirlik sayesinde sıkıntılı bekleyiş anları keyifli anlara dönüşüyor.

Bankacılıkta olmazsa olmaz samimiyet duygusu ve birebir iletişime geçme ihtiyacına cevap verecek tasarım yaklaşımıyla müşterilere özgün bir deneyim alanı ilk karşılamadan kendini belli ediyor. Müşteri ile şube çalışanı arasındaki mesafeyi en aza indirgeyen gişe tasarımları açık iletişime olanak sağlıyor. Gişe işlemleri esnasında kullanılacak tabureler müşterisine rahatlık ve güven hissi veriyor. Müşterilerle yapılacak birebir görüşmeler için tasarlanan şeffaf toplantı odaları samimiyet ve şeffaflık duygusunu destekleyici şube konsept tasarımına getirilen yeniliklerden.

Harita
Künye
Proje Yeri: Güneşli, İstanbul
Proje Tipi: Ofis
İşveren: Odeabank
Aydınlatma Projesi: Yenigün Aydınlatma
Proje Başlangıç Yılı: Ağustos 2012
Proje Bitiş Yılı: Ekim 2012
İnşaat Başlangıç Yılı: Ekim 2012
İnşaat Bitiş Yılı: Ocak 2013
Arsa Alanı: 1.320 m²
Toplam İnşaat Alanı: 1.320 m²

Pin It
Mimarlık Ofisi
Mimar

Emre Kuzlu

Ertuğrul Yurdakul